Методична скарбничка

                                                Les vacances 
                           Картинки по запросу vacances



                                                   Top 10 a Paris



 

 

Конспект уроку з французької мови  в 6 класі

L’emploi du temps (Розпорядок дня)

Мета:

Навчальна: навчити учнів утворювати наказовий спосіб зворотніх дієслів, закріпити вивчення зворотніх дієслів, систематизувати навички та вміння учнів з теми, розвивати навички та вміння діалогічного та монологічного мовлення; читання вголос;

Розвиваюча: розвивати навички колективної роботи, навчити застосовувати отримані знання на практиці, розвиток уваги, пам'яті, логічного мислення. 

Виховна: прищеплювати інтерес до вивчення французької мови, культури спілкування, почуття поваги до оточуючих.

Тип уроку: узагальнюючий урок.

Використовувані методи і прийоми навчання: колективна робота, метод демонстрації, групова робота, індивідуальна робота, комунікативний метод.

 

Хід уроку

1. Оргмомент

M: Comment ça va?

E : ça va, pas mal, ça va bien.

Aujourd’hui nous parlons de l’emploi du temps .

 

2. Фонзарядка

Phonétique
è  [ɛ]       é  [e]

Розмістити слова по колонкам, залежно який звук в ньому використовують , прочитати слова

lycée, écouter, déjeuner, école, récréation, modèle, collège, matière, après-midi, crème.

 

3. Автоматизація ЛО.

3.1. Назвіть годину котра зображена на малюнку.

- Quelle heure est-il?




 

 

 

3.2. Аудіювання.

Учні слухають запис і відзначають годину яку почули.

впр.4 ст. 49 “Amis et compagnie 1”

audio CD2 / 17

 

3.3. Повторення дієслів по темі. Вчитель показує зображення , учні відповідають , що зображено.

s’habiller,prendre le petit déjeuner,se coucher,dormir,se dépêcher, courir, se laver se brosser les dents, se réveiller, se lever, rêver

 

4. Граматика. Verbes pronominaux

-провідміняйте дієслова. Знайдіть займеннику його пару і закінчення.

Je   ___       couch___

Tu  ___       couch___

Il    ___       couch___

Nous   ___     couch___

Vous   ___      couch___

Ils      ___      couch___ 

                                                    

 

5. Читання.

впр 5 ст. 49  “Amis et compagnie 1”

Учні читають текст і дають відповідь чи відповідає текст тому, що зображено на малюнку. Vrai qu Faux.

 


 

6. Фізкультхвилинка.

Учні рухаються під пісеньку “A Ram sam sam.

 

7. Проект.

Учні діляться на 2 групи. Кожній групі запропоновані картинки з робочим днем хлопчика і дівчинки. Школярі розписують погодинно робочий день персонажів і клеють на ватман підписуючи кожну справу годиною виконання. Потім презентують.




 

8. Діалогічне мовлення. 

впр. 7, ст.49 , “Amis et compagnie 1”

 

9. Домашнє завдання.

-описати свій  день

 

10. Підсумки уроку. Оцінки.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар